Vážení návštěvníci,
dovolujeme si Vás informovat o UZAVŘENÍ kavárny v areálu Středočeského muzea v termínu 1. - 14. 7. 2026 z důvodu čerpání dovolené.
V tomto termínu nebude v areálu k dispozici žádné občerstvení.
Toalety budou přístupné na nádvoří zámku.
Děkujeme za pochopení.